FiloCal
PEŁNOWARTOŚCIOWE
ODŻYWIANIE LIŚCI
W UPRAWACH SADOWNICZYCH
+48 503 345 888
FiloCal
FiloCal® to pełnowartościowy nawóz
dolistny z pełną gamą makro-
i mikroelementów, który doskonale
uzupełnia zapotrzebowanie roślin
w substancje odżywcze.

Dlaczego nawozy FiloCal®?

4. Specjalnie dobrana formuła preparatu FiloCal® zapewnia roślinie doskonały wzrost. Dodatkowo chelatyzacja mikroelementów kwasem EDTA zapobiega ich wytrąceniu z roztworu oraz zdecydowanie zwiększa przyswajalność przez rośliny.

5. FiloCal® wpływa na lepsze rozgałęzienie i rozwój pnia, dlatego warto stosować go również we wczesnym okresie wzrostu roślin. Stosowanie FiloCal’u zmniejsza ilość ordzawień oraz wpływa na lepsze wybarwienie owoców, a także zwiększa odporność roślin na choroby (GPP).

6. FiloCal® poprawia znacznie kondycję roślin sadowniczych.

7. FiloCal® to kompleksowy nawóz "uszyty na miarę" dla upraw sadowniczych.

1. Nawozy FiloCal® posiadają wiele zalet. Stosowane są z powodzeniem od ponad 20 lat przez liczną grupę sadowników w ponad 25 krajach na świecie.

2. Nawozy FiloCal® bardzo dobrze mieszają się z fungicydami, dodatkowo zapewniając cieczy roboczej właściwy poziom pH 6,5, który jest idealny dla większości stosowanych środków ochrony roślin.

3. FiloCal® może być stosowany we wszystkich fazach wzrostu roślin, również w czasie kwitnienia, ponieważ jest bezpieczny zarówno podczas występowania wysokich temperatur jak i w niskiej wilgotności powietrza. Nie powoduje ordzawień i poparzeń owoców.